GÜVENLİ İNTERNET TIRI İSTANBUL GELECEK İÇİN EĞİTİM SEMPOZYUMU’NDA

  1. Anasayfa
  2. Neler Yapıyoruz?
  3. GÜVENLİ İNTERNET TIRI İSTANBUL GELECEK İÇİN EĞİTİM SEMPOZYUMU’NDA

Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu ve BTİDER işbirliğinde faaliyete geçirilen Güvenli İnternet Tırı, eğitim için gezilerine devam ediyor.

Teknolojiye ulaşma fırsatı kısıtlı olan çocuklara, teknolojinin fırsatlarını sunmak; teknoloji ile iç içe olan çocuklarda ise, internetin bilinçli, güvenli ve etkin kullanımı konusunda farkındalık oluşturmak amacıyla çalışmalarına başlayan Güvenli İnternet Tırı, yeni dönemin açılmasıyla birlikte 1-2 Aralık 2018 tarihinde İstanbul Üsküdar Bağlarbaşı Kültür ve Kongre Merkezi’nde düzenlenen Gelecek İçin Eğitim Sempozyumu‘na katıldı..

Sempozyuma konuşmacı olarak katılan Ulaştırma ve Altyapı Bakanımız Sayın Dr. Ömer Fatih SAYAN, İlim Yayma Vakfı Mütevelli Heyeti Başkan Vekili Bilal ERDOĞAN ve Türkiye Teknoloji Takımı Mütevelli Heyeti Başkanı Selçuk BAYRAKTAR da Güvenli İnternet Tırı’nı ziyaret ederek yerinde deneyimlediler.

Güvenli İnternet Tırı, çocuklara ve gençlere, oldukça faydalı, eğlenceli ve büyüleyici bir dünya sunuyor. Yeni teknolojileri, doğru bir zeminde ve doğru bir şekilde tanıma imkânı bulamayan çocuklar ve gençler için faaliyete geçirilen Güvenli İnternet Tırı Projesi, Türkiye genelinde okulları ziyaret etmeye devam edecek.